ПЕРСОНАЛ ЗА ХРАНИТЕЛЕН МАГАЗИН (ЦЕЛОГОДИШНА ЗАЕТОСТ)- Варна

Изи Консулт е една от най-големите български консултантски компании, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси и подбора на персонал.

За наш клиент - утвърдена търговска верига в град Варна, набираме:

ПЕРСОНАЛ ЗА ХРАНИТЕЛЕН МАГАЗИН

Фирмата наема служители на следните позиции:

- Касиер;

- Касиер-аранжор;

- Служител - зарждане на търговска зала;

- Служител - зареждане на сектор плодове, зеленчуци, млечни и замразени продукти;

- Служител в пекарна;

Основни задължения:

- Качествено и внимателно обслужване на клиентите на касова зона;
- Зареждане и етикиране на стоките в търговската зала и сектори;
- Предлагане за продажба на промоционалните артикули;
- Приготвяне и аранжиране на продукти в пекарна;
- Спазване изискванията за хигиена и безопасност на труда.

Изисквания:

- Готовност за работа на смени в екип;
- Коректност и отговорност към работните задачи;
- Възможност за работа на смени по график.

Ние ще Ви предложим:

- Трудов договор, целогодишна работа и стартово възнаграждение: 1300-1450 лв. нето за пълно работно време (в зависимост от длъжността);
- Ваучери за храна на стойност 100 лв. на месец;
- 21 дни платен годишен отпуск (1 допълнителен ден за рождения Ви ден);
- Възможност за развитие в компанията - голяма част от ръководните кадри в магазините са вътрешно повишени служители.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратете Ваша актуална автобиография или само да оставите телефонен номер за връзка.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр.

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

24.09.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК