МОНТАЖНИК

Нашият клиент е фирма, наложила се като най-големия производител в България в сферата на свиневъдството.
Във връзка с разширяване на обема от работа, фирмата търси да назначи за стопанисваните от нея халета за отглеждане на животни: МОНТАЖНИЦИ НА ОБОРУДВАНЕ

Изисквания към кандидатите:
~ Завършено средно образование;
~ Добра техническа грамотност; Познания за разчитане на техническа документация;
~ Опит в извършването на монтажна дейност и поддръжка на производствено оборудване. За предимство се счита опитът в производствено предприятие;
~ Умения за работа с ръчни електрически инструменти;
~ Чувство за отговорност и самоорганизация; Съблюдаване на изискванията за безопасност при работа;
~ Лоялност и етичност в отношенията с колеги;
~ Динамични хора, с мотивация и сериозно отношение към предстоящите им служебни ангажименти.

Основни дейности и отговорности:
~ Монтаж на оборудване в халета за отглеждане на живи животни;
~ Работа по поддръжка на монтираното оборудване - хранилна и поилна система;
~ Работа с ръчни електрически инструменти.

Фирмата предлага:
~ възможност за професионална реализация и дългосрочна трудова заетост в наложила се в сферата си фирма;
~ въвеждане в работата;
~ нормално работно време – 8.00 – 17.00 ч., почивни дни: събота и неделя;
~ осигурен служебен транспорт до работното място;
~ пълен социален пакет – мотивиращо заплащане, трудов договор, социални осигуровки. Предоставяне на работно облекло и храна.

Ако желаете да кандидатствате за позицията, можете да изпращате своята автобиография.

За повече информация заповядайте и на място в нашия офис на адрес:
гр. Добрич, бул. „Русия“, № 2 Е, ет. 2 (сграда на Частно училище „Леонардо да Винчи“)
тел.: 058/ 601 785

Предоставените от Вас данни представляват конфиденциална информация.

"Авангард Персонал Консултинг" ООД притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 1559 / 13.03.2013, валиден до 13.03.2018 г..

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:
Технически

Специални умения:
~ Добра техническа грамотност; Познания за разчитане на техническа документация; ~ Опит в извършването на монтажна дейност и поддръжка на производствено оборудване. За предимство се счита опитът в производствено предприятие; ~ Умения за работа с ръчни електрически инструменти; ~ Чувство за отговорност и самоорганизация; Съблюдаване на изискванията за безопасност при работа; ~ Лоялност и етичност в отношенията с колеги; ~ Динамични хора, с мотивация и сериозно отношение към предстоящите им служебни ангажименти.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Селско, горско стопанство, рибовъдство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Добрич

Адрес:

бул. "Русия", № 2 Е, ет. 2, Добрич 9300, Добрич

Дата:

22.08.2017

Агенция за подбор на персонала "Авангард Персонал Консултинг" ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Агенция за подбор на персонала "Авангард Персонал Консултинг" ООД може да получите ТУК