СПЕЦИАЛИСТ, ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА- Разград

"Изи Консулт“ е фирма за набиране и подбор на персонал, чиято мисия е да свързва най-добрите служители и утвърдени работодатели в България и чужбина.

За наш клиент - голяма производствена компания в град Разград, търсим отговорен професионалист за позицията:

СПЕЦИАЛИСТ, ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА

Вашите основни задължения ще са свързани с:

- Планиране дейности по опазване на околната среда;

- Изпълнение на задачи за инвестиционни програми по опазване на околната среда;

- Технологични и административни задължения, свързани с пречиствателната станция в компанията.

Подходящият кандидат притежава:

- Висше образование - химическо или строително образование (ВиК);

- Опит на сходна длъжност;

- Работно ниво на владеене на английски език;

- Желание за развитие, умения за екипна работа, отговорност и комуникативност.

Кандидатствайте при нас и можете да получите:

- Възможност за работа в стабилна компания;

- Добро стартово възнаграждение, трудов договор и пълни осигуровки;

- Допълнителни социални придобивки;

- Възможност за осигуряване на служебна квартира за хора от други населени места;

- Участие в специализирани обучения и семинари, целящи да повишат Вашата квалификация.

Ако успяхме да привлечем интереса Ви, кандидатствайте сега, като ни изпратите актуална автобиография.

Наш консултант ще се свърже с одобрените по документи кандидати в срок от 5 работни дни.
Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Категория:

Обществени услуги
Мениджмънт, бизнес развитие
Специалист - качество

Населено място:

Гр. Шумен, Гр. Търговище, Гр. Разград

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

06.02.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК