Мениджър - мебелно производство

За наш клиент - лидер в производството на мебели в град Ямбол, търсим служител, който да заеме длъжността : Мениджър - мебелно производство.

Основни задължения:

- Организация на работата в производството, доставката и монтажа на мебели;
- Оптимизиране на разходи, човешки труд и качеството на произведената продукция;
- Създаване на план-графици за работа и следене ефективността на работниците;
- Контрол и оптимизация на вътрешните доставки на материали, техника и консумативи;
- Даване на пълна отчетност към ръководството за постигнатите задачи и цели;
- Контрол на качеството на предлаганата продукция;
- Координация между отделните звена в производството;
- Контрол на управлението в склад, снабдяване и транспорт.

Изисквания към кандидатите:

- Висше образование (специалност Технологии на мебелното производство се счита за предимство);
- Техническа грамотност;
- Професионален опит на ръководна позиция (минимум 2 години);
- Амбиция, способност за вземане на решения, отговорност и надеждност;
- Финансова грамотност;
- Опит в работата с поставяне и изпълнение на таргети;
- Отговорност към наличните материали, машини и стоки.

Какво предлага нашия клиент?

- Много добро възнаграждение;
- Допълнителна сума за квартира, в случай на релокация;
- Коректност и надеждност на трудовите отношения;
- Пълна свобода на действие, според предварително изготвен продуктивен план за развитие.

Ако отговаряте на тези изисквания и Ви допадат бъдещите Ви задължения, не се колебайте да подадете своята автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Jobs Partner по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2250/ 06.04.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Ямбол

Адрес:

Овча купел, ул. Жимбилица 1

Дата:

04.09.2017

Организация:

Jobs Partner
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Jobs Partner може да получите ТУК