Директор производство

Голяма производствена компания търси опитен специалист за позицията ДИРЕКТОР ПРОИЗВОДСТВО.
Фирмата предлага много добри условия за работа и възможност за професионална реализация.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Ръководи изцяло производствената дейност на фирмата
- Осъществява детайлно планиране на производствения процес
- Организира контрола на процесите и продуктите
- Разпределя текущите задачи,съгласно поръчките в производството
- Управлява и решава възникнали проблемни ситуации в производствения процес
- Планира и организира оптималното използване на ресурсите
- Контролира спазването на Правилника за безопастност и здраве и Правилника за вътрешния ред
- Отговаря за спазване на трудовата и технологична дисциплина
- Предлага мерки за повишаване ефективността на труда
- Работи в екип с Управителя на дружеството

ИЗИСКВАНИЯ:

- Образование- висше техническо
- Опит на подобна управленска позиция - минимум 2 години
- Познаване на процесите в металообработването
- Познания по техническите стандарти и стандартите за качество
- Опит и знания в работата на ролкопрофилиращи и ролкоогъващи машини
- Отлични организационни умения
- Висока лична отговорност
- Умение за управление на екип
- Умение за работа и вземане на решения в критични ситуации
- Владеене на английски език- предимство
- Умение за работа в екип
Ако имате необходимите знания и умения и имате управленски опит,моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

14.11.2017

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК