ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВЕНА ЛИНИЯ

Описание

Описание на отговорностите :
• Работи спрямо утвърдени стандарти на фирмата;
• Управлява производствения процес чрез автоматизирана система за управление;
• Следи за заложените технологични и качествени показатели;
• Контролира натоварването на съоръженията и прави необходими настройки в съответствие с производствените нужди;
• Следи за качеството на технологичните операции;
• Води производствени журнали за извършената работа.

Нашето предложение:
• Много добро заплащане – от 600 до 650 лв. бруто;
• Бонусна схема в сила от първия месец - до 250 лв. на месец бруто;
• Ваучери за храна в размер на 60 лв./месец;
• Подаръчни ваучери за Великден в размер на 60 лв.;
• Подаръчни ваучери за Коледа в размер на 60 лв.;
• Редовно изплащане на заработеното възнаграждение на 1во число от месеца;
• Увеличение на договореното възнаграждение след изтичане на изпитателния срок;
• Реален трудов договор и социални осигуровки;
• Осигуряване за 2-ра категория труд;
• Заплащане на положения извънреден труд;
• Заплащане на положения нощен труд с увеличена ставка;
• Възстановяване на разходи за лекарства до 200 лв. на година;
• Служебен транспорт за втора и нощна смяна;
• Работно облекло и предпазни обувки;
• Фирмено обучение и допълнителни квалификации - включване в курс за придобиване на правоспособност за управление на електро- и мотокар, за сметка на работодателя.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете актуална автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
Възможности и желание за работа на смени; Базови математически и технически познания; Висока отговорност при изпълнение на задълженията .

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство
Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Русе

Дата:

08.08.2017

Организация:

"Оргахим" АД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Оргахим" АД може да получите ТУК