Монтажник на метални конструкции

Описание

Арт Метал Дизайн ЕООД е модерно оборудвано предприятие
специализирано в производството на елементи и изделия от ковано желязо с утвърден статут на българския пазар. Известни в бранша сме с коректното си партньорство към клиенти и контрагенти.

Поради увеличаване производствените мощности, търсим професионалисти в областа на металообработването и монтажа с които да увеличим екипа ни при следните условия.

Фирмата търси да назначи ''Монтажник на метални конструкции'' на пълен работен ден, с работното време е от 7:30 до 16:00ч.

Основни задължения и отговорности:
- Умения за разчитане на чертежи;
- Работа на височина;
- Сортиране, подготовка и почистване на елементите, планките, детайлите
- Монтаж на средно сложни метални конструкции с болтови съединения или заварка;
- Сглобяване на конструкции по предварително зададен чертеж.
- Работа с ръчни електроинструменти /бормашина, перфоратор, винтоверт, шмиргел, флекс/;
- Запилване, шмиргелене, шлайфане;
- Ръчно електродъгово заваряване;
- CO2 - елктродъгово заваряване в защитна газова среда с топящ се електрод – предимство;
- Спазване на всички експлоатационни изисквания при работа с машини;
- Работа при стриктно спазване на изискванията за безопасност;
- Грижи се за реда на работното си място и за ежедневното му почистване;

Изисквания:
- Завършено средно, среднотехническо или средноспециално образование;
- Умения за разчитане на схеми и чертежи;
- Умения за спазване на технология;
- Да се спазва установената дисциплина във фирмата;
- Да се спазват всички вътрешни правила по безопасност на труда във фирмата;
- Свидетелство за управление на МПС е прредимство;
- Наличието на опит е предимство;
- Сертификати и свидетелства за завършени курсове (пр. заваряване) са предимство;

Личностни характеристики:
- Умения за работа в екип;
- Отговорност към поставените задачи;
- Умения за организиране и планиране;
- Ориентация към постигане на резултати;
- Способност за справяне с проблемни ситуации;
- Системност, последователност и фокус върху детайлите;
- Владеенето на чужд език е предимство;

Фирмата предлага:
- Редовно и коректно заплащане;
- Много ниско текучество на персонал във фирмата;
- Уважение на работническия труд;
- Работа с модерно оборудване;
- Безопасна работна среда според последните тенденции;
- Транспорт за София;

Ще очакваме автобиографии на български език от сериозни кандидати.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи.
Контакт ще установим само с одобрените кандидати.

Работим при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Профил:
Техническо

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.08.2017

Организация:

Арт Метал Дизайн ЕООД

Повече информация за Арт Метал Дизайн ЕООД може да получите ТУК