Контрольор качество на продукта

Корпорация Язаки е една от най-големите компании в автомобилния бизнес, притежаваща над 400 завода по целия свят. "Язаки България" ЕООД е основана през 2007 година и към настоящия момент е работодател на близо 5000 души. За нуждите на своето производство фирмата търси да назначи Контрольор качество на продукта.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

- Завършено средно техническо образование
- Готовност за работа в производствено предприятие (предишен опит е предимство)
- Желание за работа и усъвършенстване на придобитите умения
- Умение за работа в екип
- Умение за поемане на отговорност

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Извършва дейности за качествен контрол според изискванията на клиента и система за качество
- Следи производството на качествена продукция

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:

- Умение да работи бързо, сръчно, точно и качествено
- Старателност и отговорност при изпълнение на поставените задачи
- Дисциплинираност
- Способност за бързо адаптиране и обучение

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Първоначално обучение
- Отлична работна атмосфера
- Работа на смени
- Възможност за развитие и професионална реализация

Месторабота: Димитровград

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 600 до 600 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Хасково

Адрес:

гр. Ямбол 8600 бул. ЕВРОПА No 43

Дата:

10.08.2017

Организация:

Язаки България ЕООД

Повече информация за Язаки България ЕООД може да получите ТУК