Кранист Автокран

Mонтаж Строителни Конструкции АД е водеща компания с 50 годишна история в производството и монтажа на строителни конструкциии на територията на България.

В момента имаме отворена позиция за Кранист Автокран

Отговорности и задължения:

• Управление на автокран над 16 тона;

• Предвижва крана до мястото за вдигане на товара, закачва, контролира закачването, повдигането, преместването и спускането на товари;

• Стриктно спазва инструкциите за безопасност при работа с автокранове;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Специални умения:
• Правоспособност за управление на повдигателни съоръжения над 16 т. • Професионална компетентност; • Познаване и спазване на всички нормативни изисквания при работа с подемно оборудване и товари; • Отговорност при изпълнение на поставените задачи; • Екипност и интеграция в динамична работна среда; • Опит на подобна позиция минимум 2 години.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

21.08.2017

Организация:

Монтаж Строителни Конструкции АД

Повече информация за Монтаж Строителни Конструкции АД може да получите ТУК