ЕЛЕКТРОТЕХНИК- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш лоялен партньор търсим да назначим:

ЕЛЕКТРОТЕХНИК

Задължения:
Поддържане на електрически инсталации в промишлени сгради и частния сектор;
Поставяне на кабели изграждане на инсталационни системи и системи за сигурност и аларми в частния и промишлен сектор;
Опит с електроинсталации;
Правилно използване на оборудването за безопасност;
Работа в съответствие с инструкциите на ръководителя на екипа/обекта, като работата се извършва навреме и качествено;
Работа в екип с 2-ма човека.

Какво очакваме от вас?
Имате опит в работата с индустриални електротехники;
Работа с компютър и модерни средства за комуникация;
Притежавате шофьорска книжка;
Висше образование - "Електротехника";
Харесва ви да работите навън (при всякакви метеорологични условия);
Владеене на английски език на базово ниво;
Да умеете да работите с финни техники, да сте самостоятелни, надеждни и да бъдете прецизни и точни.

Какво предлагаме?
Отлично възнаграждение, допълнение с надбавка за транспорт;
Осигурен самолетен билет;
Професионално оборудване;
Осигурена квартира (апартамент);
Осигурена храна;
План за личностно развитие;
Настаняване, организирано от работодателя;
Обучения.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля
изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 4200 лева на месец

Категория:

Електроника и Електротехника

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

26.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК