Специалист по качеството - ОТК

Mонтаж Строителни Конструкции АД е водеща компания с 50 годишна история в производството и монтажа на строителни конструкциии на територията на България.

За нашият завод, находящ се в гр. Перник търсим да назначим -
Специалист по контрол на качеството

Отговорности и задължения:

• Организиране на дейността по контрола на качеството;
• Проверка на спазването на технологията и производствената документация;
• Проследяване на отклоненията в качествените показатели на готовата продукция;
• Осигуряване нa контрола върху качеството на влаганите компоненти и материали;
• Помага за оптимизиране на ИСУ (Интегрирана Система за Управление).

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Технически

Специални умения:
• Висше техническо образование (машинен или строителен инженер), ще се счита за предимство; • Опит на подобна позиция минимум 2 год.; • Познаване на стандарти като EN 1090, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001; • Умение за работа с техническа документация и измервателни уреди; • Владеенето на Microsoft Office (Excel, Word) e задължително; • Отлични комуникационни и организационни умения, инициативност, умения за работа в екип; • Отговорност за спазване на крайни срокове, прецизност, умения за приоритизиране на работата в динамична среда; • Владеене на английски език ще се счита за предимство.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Перник

Дата:

21.08.2017

Организация:

Монтаж Строителни Конструкции АД

Повече информация за Монтаж Строителни Конструкции АД може да получите ТУК