СЧЕТОВОДИТЕЛ- Шумен

Описание

СЧЕТОВОДИТЕЛ
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори, търсим опитен специалист, който да заеме позицията:

Отговорности и задължения:
- Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи, в т. ч. фактури за покупки (ВОП и внос);
- Изготвяне на справки декларации и дневници по ДДС и Intrastat;
- Извършване и осчетоводяване на касови операции;
- Извършване на банковите разплащания на фирмата (електронно банкиране);
- Изготвяне на счетоводни справки;
- Участие в процеса на месечното приключване.

Изисквания за заемане на позицията:
- Висше икономическо образование;
- Минимум 3 години професионален опит на сходна позиция;
- Отлично познаване на счетоводното и данъчно законодателство;
- Много добра компютърна грамотност – счетоводен софтуер, MS Office (Excel, Word);
- Добро владение на английски език - предимство.

Компанията предлага:
- Възможност за реализация и развитие;
- Отлична вътрешно-фирмена среда и условия на труд;
- Много добро възнаграждение.

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Турски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.05.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК