Управител на заведение

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор, търсим мотивирани кадри за позицията:

Изисквания:
• Опит на подобна позиция е задължителен
• Организираност и ледерски качества
• Желание за развитие в сферата на ресторантьорството
• Мотивация и любов към работата
• Английски език на работно ниво ще се счита за предимство

Основни задължения:

• Участва активно в маркетингови и други промоции с цел увеличаване на продажбите на ресторанта
• Запознат е в детайли с работата на всяка позиция в ресторанта
• Отговаря за подбора и ефективното въвеждащо обучение на нов персонал
• Осъществява обективна оценка на работата на персонала
• Отговоря за контролируемите разходи в ресторанта
• Отговаря за безопасните условия на труд в ресторанта
• Изготвя и утвърждава графиците за работа на персонала и провежда оперативни съвещания, свързани с организацията на работа
• Интензивна комуникация с доставчици и клиенти
• Непрекъснат интерес към новите пазарните тенденции в ресторантьорството

Компанията предлага:
• Ръководна позиция на чудесен и сплотен екип
• Фирмено обучение
• Гъвкаво работно време
• Изрядни трудово-правни взаимоотношения, отлично и коректно заплащане
• Конкурентно първоначално заплащане, нарастващо, спрямо лични качества и резултати

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции
Забавление
Хранителни продукти
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.05.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК