АГРОНОМ ЗА РАБОТА В ОРАНЖЕРИЯ

ОТГОВОРНОСТИ:

* Организация на всички извършвани дейности в оранжерия на хидропоника за листни зеленчуци;
- Всекидневна грижа за растенията – следене на технология, хранене на растенията по предварително изготвени рецепти;
- Спазване на всички агротехнически мероприятия за постигане на здрави и качествени растения, работа с машини и друга техника на оранжерията;
- Ръководене на малък екип за осигуряване на ефективната и работа;
- Активно участие във всички агротехнически мероприятия;

ИЗИСКВАНИЯ:

- Висше агрономическо образование;
- Познания по растителна защита;
- Професионален опит /работа в оранжерия е предимство/– минимум 3 години;
- Компютърна грамотност– MS Office;
- Адаптиране в динамична среда;
- Издръжливост на професионални натоварвания;
- Мотивация за обучение и участие във всички производствени процеси по отглеждането на оранжерийните зеленчуци;
- Умение за работа в екип;

Месторабота - с. Ново село, общ. Стамболийски, обл. Пловдив - ХЕПИ ФРУТС ООД

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

04.09.2017

Организация:

Хепи Фрутс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Хепи Фрутс ООД може да получите ТУК