СЛУЖИТЕЛ ЗА СЕРВИЗНА РАБОТА /ИНСТАЛАЦИЯ И ПОДДРЪЖКА/

ОТГОВОРНОСТИ:

* Профилактика, поддръжка на апаратура и оборудване на плодохранилище с камери със система за контролирана атмосфера;
* Поддръжка при експлоатация на апаратура и оборудване на оранжерия;
* Оказва помощ и консултация при заявки на резервни части;
* Води техническа кореспонденция с фирмите производители, относно въпроси, свързани с поддръжката и сервиз на апаратурата;
* Води, управлява и поддържа документацията свързана със сервизната дейност.

Компанията предлага:

* Работа в престижна компания;
* Възможност за професионална изява и развитие;
* Квалификационни курсове в страната и чужбина;
* Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;

Изисквания към кандидата:

*Средно специално или висше образование – специалност техника, електроника, автоматика, електротехника;
* Компютърна грамотност – MS Office.
* Опит и познания хидравлика, пневматика, мотори, двигатели;
* Английски език – добро ниво;
* Опит - минимум 3 г.;
* Технически, организационни и комуникативни умения;
* Умение за решаване на проблеми и работа под напрежение;
* Умение за работа в екип;

Месторабота - с. Ново село, общ. Стамболийски, обл. Пловдив - ХЕПИ ФРУТС ООД

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
електротехника

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

04.09.2017

Организация:

Хепи Фрутс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Хепи Фрутс ООД може да получите ТУК