Агроном Полеви опити- Шумен

Описание

Агроном Полеви опити
Менпауър България търси за свой клиент – водеща международна компания за производство и търговия със семена, активен и отговорен професионалист, за позицията

Основни отговорности:

- Активно планира и организира всички дейности, свързани с провеждането на полеви опити с продуктите на компанията в съответствие със зададените времеви рамки и бюджет;
- Участва в сеитбата на културите и наблюдава и проследява тяхното развитие;
- Записва и анализира резултатите от опитите и попълва придружаващата документация според изискванията и политиката на компанията;
- Поддържа постоянен контакт с земеделските производители, партньори в полевите опити;
- Отчита дейността си към отдел Научноизследователска и развойна дейност;

Успешният кандидат притежава:

- Диплома за агрономическо образование;
- Минимум 1 година сходен опит;
- Отлични организационни умения;
- Опит в общуването и контактите с производители на земеделски култури в Североизточна България;
- Добри компютърни умения;
- Свидетелство за управление на МПС, категория B.
- Комуникативност, организационни и презентационни умения;
- Работно ниво на английски език - писмено и говоримо.

Ако това предложение е предизвикало интереса ви и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето акуално СV.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Турски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Агроном

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.05.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК