Административен Сътрудник- Добрич

Нашият клиент EvoInvest е международна търговска компания. За офиса си в България, град Добрич, търси да наеме административен сътрудник - ценови анализатор - отговорен за изследването, анализирането и тълкуването на данни, свързани с пазарните цени, тенденции и стратегии на конкуренцията относно ценообразуването, за да се гарантира, че продуктите или услугите на компанията са ценово конкурентоспособни.

Административен Сътрудник, базиран в Добрич

Адмминистративният сътрудник ще играе ключова роля в подкрепа на стратегическите цели на компанията, като провежда задълбочено пазарно изследване и анализ на данните за ценообразуването. Тази роля е централна за помагане на организацията да поддържа своето конкурентно предимство, като гарантира, че приетите стратегии за ценообразуване са подкрепени от данни, базирани на анализи.

Отговорности и задължения:

Пазарни изследвания:
Провеждане на детайлни пазарни изследвания за събиране на информация за ценообразуването на конкурентите, продуктите и пазарните условия.
Наблюдение на индустриалните тенденции и новини за предвиждане на промени, които могат да повлияят на ценообразуването на продуктите.

Анализ на данни:
Анализиране на данни за предпочитанията на клиентите, стратегиите за ценообразуване на конкурентите и пазарните тенденции.

Подкрепа на стратегията за ценообразуване:
Помощ при разработването и внедряването на стратегии за ценообразуване на продукти и услуги.

Докладване и документиране:
Подготовка и представяне на детайлни доклади за изследванията и анализа, включително с препоръки.
Поддържане на точни записи на ценообразуването на конкурентите и историческите данни за цените.

Квалификации:

Предишен опит с административни дейности и пазарните изследвания, анализ на данни или ценообразуване е предпочитан.
Много добри познания по английски език (говорим и писмен).
Владеене на Excel;
Отлични комуникативни и презентационни умения;
Внимание към детайла и точността.

Физически изисквания:

Възможност за работа в офис среда.
Работата е офис базирана – ул. България 1

Horizons е консултантска фирма с 20-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Horizons Bulgaria, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Маркетинг

Населено място:

Гр. Добрич

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

13.12.2023

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК