NYS - Техник / Технически изпълнител /

Корпорация Язаки е една от най-големите компании в автомобилния бизнес, притежаваща над 400 завода по целия свят. "Язаки България" ЕООД е основана през 2007 година и към настоящия момент е работодател на близо 5000 души. За нуждите на своето производство фирмата търси да назначи техник към Индустриален отдел.

ОТГОВОРНОСТИ:
• Подготвя новите съоръжения, доставя ги на съответните отдели след контролно изпробване дали работят.
• Да изпълнява поставените задачи качествено по утвърдените стандарти, правилата за безопасност и използвайки лични предпазни средства.
• Информира прекия си ръководиел за проблеми свързани с изпълнението на служебните задължения
• Спазва правилата в завода.
• Информира прекия си ръководител при авария и действа съгласно аварийния план.
• Спазва правилата за вътрешния ред.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Техническо образование – средно специално
- Познания по чертежи и информация
- Основни компютърни умения

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:
- Способност за бързо адаптиране и обучение
- Умение за работа в екип
- Желание за развитие и усъвършенстване на придобитите умения
- Желание за работа, свързана с производство на изделия

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Първоначално обучение
- Отлична работна атмосфера
- Предизвикателна и динамична работа, свързана с овладяване на нови знания
- Работа на постоянен трудов договор
- Работа в екип от млади специалисти
- Адекватно заплащане, отговарящо на развитието, което ще постигнете
- Възможност за развитие и професионална реализация

Ако сте заинтересовани от нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Хасково

Адрес:

гр. Ямбол 8600 бул. ЕВРОПА No 43

Дата:

22.09.2017

Организация:

Язаки България ЕООД

Повече информация за Язаки България ЕООД може да получите ТУК