Специалист труд и работна заплата

Язаки Корпорейшън” е една от водещите международни фирми в автомобилния бизнес. Със своите над 400 завода тя е лидер в производството на кабелно оборудване.
„Язаки България” ЕООД основана през 2007 година и към момента работят близо 5000 души.

„Язаки България” ЕООД търси да назначи мотивиран и отговорен професионалист на позицията

Отговаря за:

• Цялостно техническо и документално обслужване на дружеството във връзка с възникването, съществуването и прекратяването на трудовоправните отношения с работниците и служителите

Основни задължения:

• Подготовка на трудовите договори и допълнителните споразумения при промяна в заемането на длъжността и своевременно подаване на информацията към НАП.
• Начислява всички постъпили в предприятието болнични листи
• Подготвя всякакви други документи, свързани с трудовото правоотношение – служебни бележки, удостоверения и декларации за НАП и НОИ.
• Води досиета и оформя отпуски, в съответствие с изискванията на закона.
• Поддържа документален архив на Дружеството.
• Изготвя различни видове справки за персонала
• Ежемесечно изготвя данните за НАП, за начислените и платени осигуровки на персонала в Декларация 1 и Декларация 6 и ги подава в законния срок.
• В края на всеки месец изготвя ведомости за трудовите възнаграждения на персонала.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Висше икономическо образование
• Компютърна грамотност MS Office, отлична работа с Excel, програмни продукти, специализиран софтуеър за персонал и работни заплати
• Умение за работа с офис техника
• Трудов стаж 5 год. на подобна позиция
• Владеене на английски език е предимство

Ние предлагаме:

Добро възнаграждение
Работа в млад и амбициозен екип
Динамична, интересна и предизвикателна работа в голяма компания.

Месторабота: Димитровград

Ако желаете да станете част от екипа на „Язаки България” ЕООД моля, изпратете ни CV и Мотивационно писмо.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Хасково

Адрес:

гр. Ямбол 8600 бул. ЕВРОПА No 43

Дата:

22.09.2017

Организация:

Язаки България ЕООД

Повече информация за Язаки България ЕООД може да получите ТУК