ТРЕНИНГ СПЕЦИАЛИСТ

Корпорация Язаки е една от най-големите компании в автомобилния бизнес, притежаваща над 400 завода по целия свят. "Язаки България" ЕООД е основана през 2007 година и към настоящия момент е работодател на близо 5000 души.

Описание на позицията

Търсим динамичен тренинг специалист, който да организира, планира и администрира тренинг събития и участва в създаването на тренинг инструменти подпомагащи нашите служители и по-ефективното усвояване на знания и умения.

Тренинг специалистта непрекъснато повишава своите компетенции в своята сфера и трябва да бъде със значителен технологичен уклон. Част от работата е да се изработват и ревизират обучителни програми и да помага на служителите да развиват умения, които ще им помогнат да работят по- качествено и по- бързо.

Отговорности

∙ Изработва технически тренинг програми в съотвествие с организационните нужди
∙ Изготвя тренинг графици и планове за тренинг
∙ Определя съдържанието на презентациите съгласно целите на тренинга
∙ Провежда тренинг сесии, уъркшопи и лицензиране – групово и индивидуално
∙ Уговаря и провежда менторинг, коучинг и тренинг на работното място на оператора
∙ Поддържа, обработва и отчита базата данни с проведени обучения и резултатите от тях
∙ Наблюдава и оценя ефекта от тренинг програмите си
∙ Определя цялостната ефективност на програмите и ги оптимизира

Изисквания

∙ Работа с MS Office (Excel, Word, Power Point). Ниво: Напреднал
∙ Английски и/или немски език – ниво мин. B2
∙ Интереси в сферата на IT (HTML,CSS, C++)
∙ Способности за планиране, приоритизиране, целеполагане и управление на времето
∙ Проактивност, адаптивност и желание за развитие и учене
∙ Нагласа непрекъсната оптимизация на работния процес

Предимства

∙ Техническо / психологическо образование
∙ Предишен опит в обучения и тренинг
∙ Интерес и опит с технически умения и инструменти
∙ Знания за съвременните обучителни техники, стратеги

Ние предлагаме

Много добро възнаграждение
Отлична перспектива за развитие
Работа в млад и амбициозен екип
Динамична, интересна и предизвикателна работа в световния лидер на пазара за автомобилни кабелни инсталации.

Ако сте заинтересовани от нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:
Средно

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Хасково

Адрес:

гр. Ямбол 8600 бул. ЕВРОПА No 43

Дата:

22.09.2017

Организация:

Язаки България ЕООД

Повече информация за Язаки България ЕООД може да получите ТУК