ОРГАНИЗАТОР МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ- Пловдив

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент e водеща компания в областта на международния транспорт и логистиката. Във връзка с развитие на дейността, компанията търси мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позиция:

ОРГАНИЗАТОР МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ

Изисквания:

- Опитът на подобна позиция ще се счита за сериозно предимство;
- Подходящо висше образование;
- Владеене на английски език;
- Комуникативна и екипно ориентирана личност;
- Високо ниво на организираност и внимание към детайла.

Отговорности:

- Организира международни автомобилни превози със собствения флот на компанията;
- Следи за безпроблемното протичане на превозите и разрешава възникнали проблеми;
- Контактува с водачите и клиентите по отношение на транспорт;
- Подпомага движението на документите и информацията, изготвя справки;
- Работи със специализиран софтуер.

Офертата:

- Възможност да се присъедините към екип от професионалисти и да придобиете солидно ноу-хау в рамките на водеща компания с дългогодишен опит;
- Работа в модерен офис, комбиниращ работна среда от най-високо качество със зони за почивка.
- Стимулиращо възнаграждение;
- Възможност за професионално развитие в областта на международния транспорт и логистиката.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография;

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

03.07.2019

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК