РАБОТНИК, ТОВАРО - РАЗТОВАРНА ДЕЙНОСТ

"Млин - 97" АД гр. Разград е утвърден лидер в производството на различни видове брашна и солети "Хрус - Хрус" - страхотен вкус.
Дружеството осъществява производството си в база, позиционирана в град Разград.

"Млин - 97" АД гр. Разград търси да назначи "РАБОТНИК, ТОВАРО - РАЗТОВАРНА ДЕЙНОСТ".

Отговорности:
- осъществява задачи по пренасяне, товарене, разтоварване и подреждане на стоки, суровини и готова продукция, съответно в превозни средства, складове и други работни помещения;
- преди товарене и разтоварване, извършва сортиране на товарите /стоки; суровини; готова продукция/;
- управлява транспортно съоръжение - мотокар, като извършва товарене, транспортиране, повдигане и подреждане на стоки, суровини, готова продукция, палети.;

Изисквания:
- завършено средно образование.

При интерес към позицията и желание за кандидатстване, очакваме да изпратите необходимия документ - автобиография в срок до 01.11.2017г.

За допълнителна информация тел. номер: 084/ 613 101; 0888 390 393

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 600 до 750 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Разград

Дата:

08.10.2017

Организация:

"Млин - 97" АД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Млин - 97" АД може да получите ТУК