Офис мениджър с английски език

ЛАНДМАРК ООД е производител и доставчик на спортни и развлекателни стоки като пързалки, батути, обезопасителни възглавници, оборудване за детски центрове и др.; Поради сериозното разрастване на фирмата на международния пазар, компанията търси да назначи “Офис Мениджър с английски език”.
Основни задължения и отговорности:
- Комуникация с партньорите на компанията в чужбина (на български и английски език);
- Организиране поръчките и доставките на консумативи и материали за производството;
- Организиране процесите на транспорт и логистика на продуктите на Компанията до нейните клиенти;
- Организиране транспорта на международни товари и близка работа с транспортни и спедиторски фирми;
- Събиране на данни и изготвяне на периодични, специални и текущи справки и отчети
Изготвя фактури
- Изпълнява административно – технически задачи в офиса, в рамките на общата политика на фирмата
- Поддържа фирмената документация

От вас очакваме:
- Отлично владеене на английски език (писмен и говорим).
- Компютърна грамотност: MS Office- Windows, Word, Excel, Internet;
- Опит и познания по нормативната уредба, касаеща осъществяване на внос и износ;
- Опит в сферата на спедиция /логистика е предимство;
- Организирана личност с много добро аналитично мислене;
- Гъвкавост, комбинативност и умения за работа в динамична среда;
- Прецизност в работата, ориентация към постигане на цели;
- Инициативност, последователност и отговорност;
- Умения за планиране и разпределение на времето

Ние предлагаме:
- Работа на постоянен трудов договор в креативен екип и динамична среда
- Конкурентно възнаграждение и условия на труд.
- Възможност за дългосрочна професионална реализация и развитие в стабилна компания

Документи за кандидатстване:
- Автобиография на английски език;
- Актуална снимка;
- Препоръка от предишен работодател (при поискване)

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация
Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул Оборище 95, София 1505, София

Дата:

16.10.2017

Организация:

Ландмарк

Детайли за организацията:

Повече информация за Ландмарк може да получите ТУК