Отговорник производство - метални изделия

Ейч Вижън търси Отговорник производство - метални изделия, за компания профилирана в производство и обслужване на асансьорна техника, с база в с. Бусманци.

Описание:
Оперира на машините за обработка на листов материал.
Отговаря за реда и организацията в цех производство на ламаринени части.

Изисквания:
Техническо образование (Инженерна специалност „Машини и съоръжения“ ще се счита за предимство)
Предишин опит с машини за обработка на листов материал
Опит в машиностроителни фирми се счита за предимство
Шофьорска книжка

Отговорности:
Отговорност и умение за взимане на решения
Умение за ръковедене на хора и процеси
Силно развито чувство за морал и отговорност в отношенията с околните

Компанията предлага:
Фирмено обучение
Коректност към поетите ангажименти
Работа в екип от професионалисти

Ако отговаряте на посочените критерии, очакваме актуално CV с реф. Otg_M

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Ще бъде направен контакт само с предварително одобрените кандидати.

"Ейч Вижън" ЕООД /Лиценз № 1676 , 27.01.2014 г. - 27.01.2019 г. от МТСП/

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Оперира на машините за обработка на листов материал Има опит като оператор на щанца

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

16.10.2017

Организация:

H-Vision

Детайли за организацията:

Повече информация за H-Vision може да получите ТУК