Електро-монтажник

Описание

„Хермес Солар“ ООД търси да назначи „Електро-монтажник“:

Задължения:
- изпълнение на окабеляване, кабелни трасета, изграждане на електроинсталации, фотоволтаични инсталации, монтаж на фотоволтаични модули;
- изпълнение на заземителни и мълниезащитни инсталации;
- изпълнение на площадкови НН мрежи до трафопост;
- изпълнение на електро табла - монтаж и пъдвързване и т.н.

Изисквания:
- Средно професионално образование или по-висока образователна степен;
- Предишен опит в изграждането на ел. инсталации и строителството;
- Предишен опит в изграждането на фотоволтаични системи ще се счита за предимство;
- Умение за работа с механични и електрически инструменти;
- С възможност за работа на открито, по строителни обекти и други по-специфични обекти, както и на височина.
- Готовност за работа в екип;
- Активен шофьор;

Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена връзка.
Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Производство
Енергетика

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.10.2017

Организация:

ХЕРМЕС СОЛАР ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ХЕРМЕС СОЛАР ООД може да получите ТУК