Работник склад

„Талар Фуудс” е водеща българска компания, оперираща в областта на хранително-вкусовата промишленост и търговията с храни на едро и дребно от 1990 г.

За производствената ни база в град София търсим:

РАБОТНИК СКЛАД

Основни отговорности:
• Осъществяване на товаро – разтоварни дейности и транспортиране на суровини, материали и полуфабрикати от и до транспортните средства, складовете и производствените помещения;
• Подреждане на складовите наличности и производствените запаси, спрямо изискванията на системата FIFO;
• Почистване, измиване и дезинфекция на сграден фонд;
• Правилнa експлоатация на използваните средства за транспорт на суровини и материали;
• Спазване на правилата за безопасност при работата със съоръжения за транспортиране на суровини и материали.

Изисквания за заемане на длъжността:
• Средно образование;
• Компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel);
• Умения за работа в екип;
• Умения за спазване на срокове;
• Умения за планиране и организиране на работата;
• Отговорност и експедитивност;
• Опит на подобна позиция е предимство.

Компанията предлага:
• Възможности за обучение и реализация в динамично развиваща се компания;
• Обратна връзка и планиране на развитието, спрямо изискванията на позицията;
• Гъвкаво възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
• Работа в екип.

При интерес от Ваша страна, моля, изпратете автобиография.

Копия от документи за завършено образование, допълнителни квалификации и курсове, както и препоръки от предишни работодатели може да изпратите при кандидатстване или да представите на интервю.

Краен срок за приемане на документи: 15.11.2017 г.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията му.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Димитър Петков 15

Дата:

18.10.2017

Организация:

Tалар Фуудс ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Tалар Фуудс ЕООД може да получите ТУК