КОНСТРУКТОР ТЕХНОЛОГ

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, част от международен концерн, с производствена база в гр. Пазарджик, търсим да назначим: :

ОТГОВОРНОСТИ:
- Разработва нови и модифицира вече съществуващи приспособления и инструментална екипировка (ИЕ), съгласно действащите стандарти.
- Активно участва при внедряването на разработките в производството.
- Решава възникнали технически проблеми при производството.
- Работи по усъвършенстване качеството на произвежданите изделия.
- Работи по снижаване на себестойността на продукцията.
- Непрекъснато следи новостите в световен мащаб, касаещи производството на фирмата, анализира работата на конкурентни фирми.
- Внедрява нови, прогресивни технологии, водещи до повишаване на производителността и качеството на изделията.
- Създава техническа документация на аварирали детайли и възли от машини, приспособления и ИЕ.
- Анализира авариите на ИЕ и предлага мероприятия за отстраняването им.

ИЗИСКВАНИЯ:
Висше техническо образование – машиностроене и уредостроене, АИУТ, мехатроника.
Отлична компютърна грамотност.
Познания и/или опит в работата с CAD системи (SolidWorks, AutoCAD).
Добро владеене на английски език – писмено и говоримо е предимство
Умения за работа в екип.
Отговорност.
Комуникативност.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА
Добро възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати.
Дългосрочен трудов договор.
Работа в бързо развиваща се компания.
Възможност за професионално израстване.

Ако позицията представлява интерес за Вас и желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява“

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Профил:
Техническо образование

Ние предлагаме

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

30.10.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК