Монтажник на мебели

ЕТНА ЕООД е специализирана в производството на мебели. Фирмата предлага възможност за професионална реализация като :

МОНТАЖНИК НА МЕБЕЛИ

Задължения и отговорности:

• извършване на монтаж на мебели;
• работа на обекти;
• командировки;
• товаро-разтоварни дейности;
• качествено и навременно изпълнение на поставените задачи.

Изисквания:

• позитивен и отговорен човек, с желание за работа като част от екип;
• завършено средно-техническо образование /Техникум по дървообработване/ е предимство/;
• умения за разчитане на техническа документация;
• опит в монтаж и сглобяване на изделия от дърво и конструкции;
• опит при работа в производство и сглобяване на мебели
• монтажни умения на обект;
• работа с машини и ръчни инструменти;

• умение за работа с клиенти;
• умение за работа в екип;
• активност за работа и обучение;

• шофьорска книжка;

Ние предлагаме:

• работа в компания с престиж сред клиентите и авторитет сред служителите;
• фирмено обучение;
• трудов договор, социални и здравни осигуровки;
• мотивиращо възнаграждение, обвързано с Вашите резултати;
• динамична работа;
• приятна работна среда.

Документи за кандидатстване:

• актуална автобиография;
• снимка.

Нашите служители са в основата на успеха на нашия бизнес и ние високо ценим колегите си!

Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност според Закона за защита на личните данни.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Плевен

Дата:

06.11.2017

Организация:

ЕТНА ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕТНА ЕООД може да получите ТУК