СКЛАДОВ РАБОТНИК

Описание

Складов работник

Изисквания:
- Средно образование;
- Отговорност към поставените задачи;
- Организираност, отговорност и лоялност;
- Желание за работа в динамична среда;
- Свидетелство за електрокар е задължително, както и предишен опит в склад;

Задължения и отговорности:
- Отговаря за безопасно превозване и товарене на материали и готова продукция;
- Отговаря за подреждане на продукцията в склада и нейното извозване и товарене;
- Спазва изискванията за качество и всички правила и норми за безопасна и безаварийна работа;
- Възможност за работа при сменен режим.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Средно образование;
• Сръчност и отговорност;
• Готовност за работа на дви смени - дневна /08.00-20.00ч./, нощна /20.00ч.- 08.00ч./ ;
• Работните смети са определени в месечен график.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• ОСИГУРЕН СЛУЖЕБЕН ТРАНСПОРТ ОТ МЕТРОСТАНЦИЯ КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ / ЦЕНТРАЛНА ГАРА И ГАРА СЕВЕР ДО ЗАВОДА
• Дългосрочно и сигурно работно място в утвърдена компания
• Коректност
Документите си можете да изпращате online . Всички кандидатури ще бъдат разглеждани съгласно Закона за защита на личните данни, единствено за целите на настоящия подбор и няма да бъдат предоставяни на трети лица. С одобрените лица ще се свържем.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Илиянци 12-14

Дата:

07.11.2017

Организация:

Кремио ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кремио ЕАД може да получите ТУК