Майстор- мебелист

HM MASTERS Ltd е специализирана в проектиране и производство на мебели по поръчка, бутикови мебели, обзавеждане на малки и цялостни интериорни проекти.
Дейността на фирмата обхваща цялостния процес на проектиране, дизайн, конструиране, производство, доставка и монтаж на изделията.
Във връзка с нарастването на поръчките и натоварването, фирмата търси да назначи

МАЙСТОР- МЕБЕЛИСТ

Като част от нашата фирма, Вие ще имате следните ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Да сглобявате готовата продукция по утвърдени скици;
- Да монтирате изделията спрямо плановете и изработения дизайн;
- Да подпомагате производствените дейности и операции;
- Да поддържате добронамерени взаимоотношения с клиентите и колегите.
Компанията предлага
- Трудов договор и адекватно заплащане, бонуси, премии и др. стимули.
- Разнообразна работа с модерни и удобни машини и инструменти;

Изисквания към кандидата
Като подходящ кандидат, отговаряте на следните изисквания:

- Имате опит минимум 3 год., в монтажните операции и дейности;
- Отговорен и организиран сте, отделяте внимание на детайлите, работите прецизно и точно;
- Умеете да работите с хора, комуникативна и отворена личност сте;
- Силно мотивиран сте да се обучавате, да придобивате нови умения и да се усъвършенствате;
- Телефон за връзка: 0877 270 826

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.11.2017

Организация:

Ейч Ем Мастърс ООД

Повече информация за Ейч Ем Мастърс ООД може да получите ТУК