Търговски представител - гр. Шумен

Менпауър е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор - водеща компания в сектора на земеделието, която предлага иновативни технологии за автоматизация и дигитализация на процесите, търсим подходящ кандидат за позицията:

Търговски представител - едрогабаритни машини

Отговорности и задължения:

Активно търсене и привличане на нови клиенти на територията на регион Шумен;
Поддържане на търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
Консултиране на клиентите, анализиране на техните потребностите и предлагане на оптимални решения;
Организиране на презентации пред търговци и инвеститори;
Сключване на сделки с нови и текущи клиенти на компанията;
Изготвяне на оферти, анализи и отчети на дейността си.

Основни изисквания:

Средно или висше образование, предимство би било техническо;
Професионален опит на подобна позиция – предимство;
Познания в областта на индустриалната техника - предимство;
Енергичност, умение за работа в динамична среда и екип;
Търговски усет и мислене;
Готовност за пътувания;
Шофьорска книжка.

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение, социален пакет и бонусна схема, покриване на транспортни разходи;
Развитие на професионалните умения - обучение от специалисти;
Динамична и енергична среда с висока степен на самостоятелност;
Служебен автомобил, телефон и компютър.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV на български език.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Турски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК