ЕЛЕКТРОШЛОСЕР/МЕХАТРОНИК

Изи Консулт е българска консултантска компания, която е специализирана в набирането и подбора на персонал.
Ние сме компания, спомагаща комуникацията на утвърдени работодатели с най- добрите кандидати.

Защо да се довериш точно на нас ли?

Защото ние:

- Oбръщаме специално внимание на всеки кандидат.
- Съпътстваме те при подготовка на документите за кандидатстване.
- Даваме насоки за успешно представяне по време на интервюто.
- Работим само с утвърдени компании.
- Работодателите разглеждат нашите кандидати с предимство.

За наш клиент, голям производител на широка гама огнеупорни изделия, набираме квалфицирани кандидати за позицията:

Какви ще бъдат задълженията ти?

- Извършване на профилактика и ремонт на машините;
- Монтиране на инструментална екипировка на машините и съоръженията;
- Поддръжка, контрол, монтаж и демонтаж на силови и осветителни инсталации,
електро двигатели и съоръжения;
- Попълване на нужната документация;
- Следене и предотвратяване на рискове за аварии;

Ти си подходящ за позицията, ако:

- Имаш сходен опит на същата или подобна позиция;
- Имаш силна мотивиция да се развиваш и да работиш;
- Имаш отлични умения за работа в екип;
- Имаш средно техническо образование;
- Умееш и знаеш как да използваш шлосерски инструменти,
бормашина, ъглошлайф, гилотина и други;
- Притежаваш познания по хидравлика и пневматика;
- Знаеш как се работи с измервателни инструменти;

Фирмата предлага:

o Трудов договор;
o Пълни осигуровки;
o Дългосрочна наемане, в стабилна и утвърдена компания.
o Много добро заплащане, с допълнителна бонусна система.
o Възможност за развитие.

Ако вече успяхте да разпознаете себе си в позицията, не се колебайте да кандидатствате, като ни изпратите актуална автобиография или се обадете на телефон: 0886 109 500.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Благодарим Ви!

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.01.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК