СТАРШИ ПРОЕКТАНТ НА МЕКА МЕБЕЛ

“Димела Дизайн” е дългогодишна компания, специализирана в дизайна и производството на луксозна мека мебел. Тя предлага многообразие от висококачествени и новаторски продукти. Компанията продължава да се развива и във връзка с това търси нов мотивиран колега, който да се присъедини към екипа от специалисти на позицията:

Основни задължения на позицията:

На тази позиция кандидатът ще се ангажира с изготвянето и изчертаването на нови шаблони за мека мебел по проект, корпуси и подготовка на схеми и шаблони за производството (дърводелна). Ще отговаря за подготовката на схеми и шаблони за кроялно-шивачно отделение, свеждане на задачите по подготовката и тапициране в отдел тапициране. Работата е в производствeния отдел на компанията, т.е кандидатът на тази позиция непосредствено ще участва в процеса на производство.

Изисквания за позицията:

- 2+ години опит на подобна позиция;
- Изключително внимание към качеството на работата и към детайлите;
- Отговорност и креативно мислене;
- Опит с 3D проектиране се счита за плюс;
- Образование по специалността се счита за предимство.

Компанията предлага:

- Фиксирано работно време от понеделник до петък - 08:00ч. до 17:00ч. с 1 час обедна почивка;
- Коректно отношение и работа с екип от професионалисти;
- Отлично заплащане;
- Различни видове бонуси според постигнатите резултати;
- Атрактивен пакет за релокация, ако служителят се премества от друг град;

Ако искате да работите по интересни проекти и да сте част от екип с мотивирани специалисти, моля изпратете актуална автобиография (на български език) и снимка.

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.11.2017

Организация:

Димела Дизайн

Детайли за организацията:

Повече информация за Димела Дизайн може да получите ТУК