ТАПИЦЕР НА МЕКА МЕБЕЛ

“Димела Дизайн” е дългогодишна компания, специализирана в производството на луксозна мека мебел. Тя предлага многообразие от висококачествени и новаторски продукти. Компанията продължава да се развива и във връзка с това търси човек, който да се присъедини към екипа от специалисти на позицията:

Какви ще бъдат основните задължения:

На тази позиция кандидатът ще стартира като младши тапицер и ще бъде обучаван с цел да достигне нивото на старши тапицер на мека мебел. Работата основно е в производствения отдел на компанията, поради тази причина кандидатът ще участва пряко в процеса на производство.

Какви са основните изисквания за позицията:

- Опит и познания в тапицирането на мека мебел са голямо предимство;
- Внимание към детайла и стремеж към добро качество на работа;
- Силно мотивирана и отговорна личност;
- Способност за работа в екип и за свободно общуване;
- Образование в художествени дисциплини ще се счита за плюс.

Какво предлага компанията:

- Възможност за обучение и въвеждане в целия процес на тапициране;
- Фиксирано работно време от понеделник до петък - 08:00ч. до 17:00ч. с обедна почивка;
- Сплотен екип от професионалисти и добро отношение;
- Отлично заплащане и различни видове бонуси според постигнатите резултати.

Ако желаете да се развивате в тази област, позицията Ви се струва интересна и отговаря на Вашите изисквания и опит, моля, изпратете актуална автобиография (на български език) и снимка.

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.11.2017

Организация:

Димела Дизайн

Детайли за организацията:

Повече информация за Димела Дизайн може да получите ТУК