Мениджър Снабдяване/ Закупчик Плодове и Зеленчуци- Велико Търново

Horizons е консултантска фирма с 14-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

За наш клиент, производител в хранително-вкусовата индустрия в региона на Ловеч и Плевен, търсим да назначим опитен специалист на позиция:

Мениджър Снабдяване/ Закупчик Плодове и Зеленчуци

Основни отговорности:
- Развитие и подпомагане на стратегически партньорства
- Консултации за култивиране (съветване на доставчиците за сортове и начин на отглеждане)
- Планиране и доставка на суровини, опаковъчни материали и услуги
- Анализ и оценка на пазара на доставчици
- Директна комуникация с доставчици и изпълнители (котировки, планиране на доставките, погасяване на логистични плащания, заявки за качество, посещения на място, документация)
- Преговаряне на условия по договори със земеделски производители
- Водене на документация за дейностите по закупуване
- Активно участие в седмичното планиране на производството, планиране на кампании, месечни, междинни и годишни оперативни планове

Изисквания:
- Образование в сферата на логистика, бизнес или икономика
- Предишен опит в управлението на веригата за доставки
- Компютърни умения (системи за управление на складове)
- Добро владеене на английски език би било предимство
- Опит в сферата на плодове и зеленчуци или в отглеждането им

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография.

Хорайзънс има лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство
Селско, горско стопанство, рибовъдство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Гр. София, Гр. Плевен, Гр. Ловеч, Гр. Летница, Гр. Велико Търново

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

29.11.2017

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК