Конструктор - технолог инструментална екипировка

Индъстриъл Трейдинг ООД е производствена компания със свой развоен и дизайн център в с. Горна Малина до Елин Пелин и търси да назначи прецизен, акуратен и мотивиран за работа кандидат за следната позиция:

КОНСТРУКТОР - ТЕХНОЛОГ ИНСТРУМЕНТАЛНА ЕКИПИРОВКА

Основни задължения:
- Изготвя технологията на изработване на инструменти (щанци, шприцформи);
- Комуникира и координира изпълнението на поръчките с подизпълнители;
- Участва в организиране на профилактичните и аварийните ремонти на инструментите;
- Участва при анализиране качеството на продукцията;
- Участва при внедряване на нови изделия или технологии, ново оборудване, нови инструменти и екипировка;
- Организира качествена профилактика, поддръжка и ремонт на инструментите при спазване на поставените срокове;
- Разработва предложения за усъвършенстване на технологичното равнище на производството.

Основни изисквания:
- Образование: висше техническо, с образователно-квалификационна степен „магистър" или „бакалавър";
- Над 3 години професионален опит на подобна длъжност;
- Работа с CAD/CAM системи (SolidWorks и други);
- Разчитане на технически чертежи;
- Владеене на ангийски/немски език е плюс;
- Комуникативност и работа в екип;
- Кооперативност, изпълнителност и дисциплинираност.

Компанията предлага:
- Много добро за позицията заплащане;
- Възможност за месечни бонуси базирани на конкретни резултати;
- Служебен компютър;
- Постоянен трудов договор и отлични условия на труд;
- Работа в компания с богата история и млад и динамичен екип;
- Работно облекло и работни обувки.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате за позицията, е необходимо да изпратите актуална автобиография/CV.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1600 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. с. Горна Малина

Дата:

12.12.2017

Организация:

Индъстриъл Трейдинг ООД

Повече информация за Индъстриъл Трейдинг ООД може да получите ТУК