Монтажник на осветителни тела

Описание

Описание и изисквания:
IKIS SL е компания която създава иновативни, висококачествени машини и системи за осветление. Във връзка динамичното развитие на бизнеса, търсим:

”Монтажник на осветителни тела”

Задължения :
• извършва производствено-технологични операции, като спазва работните инструкции и техническата документация;
• подготвя и сглобява елементи и детайли, съгласно производствената документация;
• окоплектова и опакова, фолира и маркира готовите изделия, съгласно инструкциите на прекия ръководител;

Изисквания :
• завършено средно образование;
• умение в разчитането на чертежи и работни планове;
• технически умения;
• сръчност, ловкост и внимание към детайла;
• отговорност и съвестно изпълнение напоставените ти задачи;
• коректност и точност

С предимство ще се разглеждат кандидати :
• завършено средно техническо образование;
• професионален опит на сходна позиция.

Фирмата предлага:
• Дългосрочно и сигурно работно място в утвърдена производствена фирма;
• Трудов договор и фирмено обучение.
• Коректност и възможност за професионално развитие.
• Много добър социален пакет и възможност за реализация във водеща в своя бранш фирма със стабилни позиции на международния и вътрешен пазар.
• Работно облекло и безопасни условия на труд по време на работния процес.
• Осигурен служебен транспорт от метростанция Сливница до фабриката в с. Волуяк, ул. „Бел камък” №9;

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете работна
автобиография.
Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и
ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.
За допълнителна информация можете да се свържете с Цветослав Йотов - Мениджьр Човешки ресурси на телефон 0886 190 585, Email: t.yotov@ikis-sl.com.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Специални умения:
• умение в разчитането на чертежи и работни планове; • технически умения; • сръчност, ловкост и внимание към детайла;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Бел камък 9, с. Волуяк, обл. София

Дата:

13.12.2017

Организация:

ИКИС СЛ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИКИС СЛ ЕООД може да получите ТУК