Оператор на металорежещи машини

ИКИС СЛ ООД е компания, занимаваща се с разработка и производство на иновативни, високотехнологични и висококачествени машини, системи за осветление и метални изделия, във връзка със своето динамично развитие, търси да назначи:

Оператор металорежещи машини

Задължения:
1. Познава устройството и технология за работа със специфични машини, инструменти и съоръжения: металообработващи машини, инструменти и съоръжения и контролно-измервателни инструменти. Работи с техническа документация и документация по осигуряване на ЗБУТ и електро-безопасност;
2. Познава конструктивните материали, видовете инструменти и работа с тях;
3. Познава съдържанието и начина на работа с технологична документация (маршрутна карта, операционна карта, технологична карта), справочници за изобразяване на детайли и сглобени единици. Познава в детайли означаването, свойствата и приложението на материалите в машиностроенето;
5. Съхранява и използва добросъвестно поверените машини, инструменти, материали, работно
4. Извършва преглед преди всяка работна смяна на използваните инструменти и защитни и помощни средства по отношение на тяхната изправност. В края на работната смяна, почиства използваните инструменти и помощни средства и ги оставя в нормален работен вид, както и пространството около тях;
6. Управлява и настройва машината, подготвя и сглобява необходимите за работа инструменти;
7. Обработва детайли,следи за тяхната точност съгласно конструктивно-технологичните изисквания, въвежда корекции в управляващата програма, наблюдава състоянието на използваните инструменти и дюзи. Извършва контрол на размерите на детайлите;
8. Извършва ежедневно техническо обслужване на машината съгласно инструкциите за обслужване;

Личностни качества:
• Добро планиране и организация на времето за завършване на поверените задачи в срок;
• Отговорност и лична ангажираност към работния процес;
• Проактивност и дисциплинираност

Изисквания:
• Завършено средно техническо образование;
• Трудов стаж на подобна позиция;
• Умение в разчитането на чертежи и работни планове;
• Технически умения.
• Внимание към детайлите и прецизност в работния процес;

Фирмата предлага:
• Дългосрочно и сигурно работно място в утвърдена производствена фирма;
• Трудов договор и фирмено обучение.
• Коректност и възможност за професионално развитие.
• Много добър социален пакет и възможност за реализация във водеща в своя бранш фирма със стабилни позиции на международния и вътрешен пазар.
• Работно облекло и безопасни условия на труд по време на работния процес.
• Осигурен служебен транспорт от метростанция Сливница до фабриката в с. Волуяк, ул. „Бел камък” №9;

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете
автобиография, като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате.
Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и
ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.
За допълнителна информация можете да се свържете с Цветослав Йотов - Мениджьр Човешки ресурси на телефон 0886 190 585.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Бел камък 9, с. Волуяк, обл. София

Дата:

14.12.2017

Организация:

ИКИС СЛ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИКИС СЛ ЕООД може да получите ТУК