ЗАВАРЧИК

ИКИС СЛ ООД е компания, занимаваща се с разработка и производство на иновативни, високотехнологични и висококачествени машини, системи за осветление и метални изделия, във връзка със своето динамично развитие, търси да назначи:

ЗАВАРЧИК

Задължения:
• заваряване на метални изделия с аргонов апарат /ВИГ заваряване/ и СО2;
• заваряване на детайли, конструкции и метални изделия зададени по чертеж
и спецификация;
• работа в съответствие с нормите за безопасен труд;
• подчинен на Директор Производство

Изисквания:
• завършено средно техническо образование;
• професионален опит като заварчик;
• умение в разчитането на чертежи и работни планове;
• внимателен и съвестен начин на работа;
• технически умения.

С предимство ще се разглеждат кандидати
• Документ/квалификация за заваряване - метод МИГ/МАГ и ВИГ.
• Професионален опит като заварчик - 1 година.
• Познания - процеса по заваряване, означения на заваръчни шевове.

Фирмата предлага:
• Дългосрочно и сигурно работно място в утвърдена производствена фирма;
• Трудов договор и фирмено обучение.
• Коректност и възможност за професионално развитие.
• Много добър социален пакет и възможност за реализация във водеща в своя бранш фирма със стабилни позиции на международния и вътрешен пазар.
• Работно облекло и безопасни условия на труд по време на работния процес.
• Осигурен служебен транспорт от метростанция Сливница до фабриката в с. Волуяк, ул. „Бел камък” №9;

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете
автобиография, като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате.
Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и
ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.
За допълнителна информация можете да се свържете с Цветослав Йотов - Мениджьр Човешки ресурси на телефон 0886 190 585, Email: t.yotov@ikis-sl.com.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
• Документ/квалификация за заваряване - метод МИГ/МАГ и ВИГ. • Професионален опит като заварчик - 1 година. • Познания - процеса по заваряване, означения на заваръчни шевове.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Бел камък 9, с. Волуяк, обл. София

Дата:

13.12.2017

Организация:

ИКИС СЛ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИКИС СЛ ЕООД може да получите ТУК