ШИВАЧИ/КИ

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност

Нашият клиент е известно шивашко ателие. С цел успешното попълване на екипа и професионалното изпълнение на поетите ангажименти, компанията търси да назначи: ШИВАЧИ/КИ.

Задължения и отговорности:
* извършва професионален шев на произвежданите продукти;
* изпълнява различни видове шевни операции;
* сигнализира за допуснати дефекти;
* изпълнява ежедневно плануваните задачи.

Изисквания и предимства:
* дисциплиниран и отговорен към задачите си;
* позитивна личност с готовност за работа в динамична среда;
* професионален опит;
* завършено средно образование - „Оператор в шевното производство” – предимство;
* опит в кроенето – предимство;
* умение за работа в екип.

Компанията предлага:
* работа в приятелски колектив и уютна работна обстановка;
* конкурентно заплащане;
* постоянен трудов договор;
* отлична локация на ателието, в близост до метро;
* стандартна работна седмица и осем часов работен ден;
* отлични условия на работа.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_S).

Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. (Astrea MT Ltd. – reg. No. 1578, exp. 10.04.2018 from MLSP).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

15.12.2017

Организация:

Астреа МТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Астреа МТ ЕООД може да получите ТУК