Технолог на кисело мляко

Еко Рима е компания за подбор на персонал, предлагащи широка гама млечни продукти , комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Тъсим да назначим Технолог на млечни продукти както и служител работил в областта.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Средно специално образование в сферата на Хранително - вкусовата промишленост по-специално техник-технолог на млечни продукти;
- Стаж по специалността ще се счита за предимство;
- Компютърна грамотност;
- Умение за работа в екип;
- Сръчност и експедитивност;
- Отговорност и коректност към поставените задачи;
- Добри организационни и комуникативни умени

ОТГОВОРНОСТИ:

- Следи и отговаря за правилното протичане на производствения процес;
- Спазва и контролира спазването на технологичните правила и норми;
- Води документацията, свързана с производствения процес;
- Изпълнява определени технологични дейности свързани с производството;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Отлична работна среда
- Работа в динамичен екип
- Трудов договор съгласно действащото в страната законодателство;
- Превоз до работното място

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 600 до 1500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Ловеч

Адрес:

с.Врабево

Дата:

13.03.2018

Организация:

Еко Рима ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Еко Рима ООД може да получите ТУК