Експерт/Специалист - Здравословни и безопасни условия на труд (ЗБУТ)

ICAP Executive Search е една от 5-те водещи компании в областта на подбор на високи и средни мениджърски позиции. Първият ни проект по подбор на персонал е осъществен през 1974 година. Днес, с офиси в Атина, София, Букурещ и с ексклузивни партньорства в целия свят, ние можем да посрещнем високите очаквания на нашите клиенти.

За нас подборът на персонал е еднакво значим както за клиентите ни, така и за нашите кандидати. Професионализмът и ангажираността ни да проведем процеса на подбор по най-добрия възможен начин ни позволява успешно да допринасяме за развитието на кариерата на кандидатите ни и успеха на клиентите ни.

За наш партньор – високо-технологична производствена компания известна в сектора на проектиране и производство на архитектурни системи и профили с различни индустриални приложения търсим:

Задължения и отговорности:

• Подпомага екипа по въпроси свързани с безопасност, околна среда и оценка на риска;
• Организира обучения и инструктажи на служителите и работниците по вътрешните правила здраве, безопасност и околна среда;
• Участва във вътрешни и външни одити;
• Ежедневно контролира спазването на вътрешните правила здраве, безопасност и околна среда;
• Следи за наличието на знаци и маркировка по безопасност и околна среда в производствените помещения и при липса отговаря за тяхното възстановяване;
• Следи и попълва документация свързана с управлението на отпадъци;
• Информира ръководството чрез отчети, за проблеми, свързани с изискванията на опазването на ОС и здравословните и безопасни условия на труд.

Изисквания:

• Опит на подобна позиция в производствено предприятие ще се счита за предимство;
• Познания в сферата на ЗБУТ и/или в сферата на екологията, както и приложимите нормативни документи в областта;
• Сертификат за вътрешен одитор – ISO 14001 и/или OHSAS 18001 ще се счита за предимство;
• Много добри компютърни умения и работа с инструментите на MS Office;
• Свободно владеене на английски език.

Предложението:

Работа във високотехнологична среда
Достъп до международно ноу-хау
Възможност за професионално развитие
Атрактивно заплащане
Допълнителни придобивки

Ако тази възможност представлява интерес за вас ще се радваме да получим ваше CV. Кандидатурата ви ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност и при отчитане на изискванията на ЗЗЛД.

Нашият лиценз е 1876

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Ул. Черковна 38, BLVD Offices, ет.2, офис 7, София 1505, България

Дата:

10.01.2018

Организация:

ИКАП България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИКАП България ЕАД може да получите ТУК