ОПЕРАТИВЕН ДИРЕКТОР

Водеща производствена компания в сферата на бързооборотните стоки, с установени позиции на българския и международните пазари, желае да присъедини към екипа си специалист за позицията:

Основни задължения и отговорности:
- Отговаря за организацията и управлението на цялостната дейност на компанията
- Изготвя, анализира и контролира изпълнението на бюджети и прогнози
- Следи и подпомага повишаване на качеството на работните процеси
- Разработва цялостна стратегия за развитие, дългосрочни и средносрочни цели, дейности и проекти
- Анализира и контролира производствената дейност на дружеството
- Контролира и координира изпълнението на инвестиционни проекти
- Организира и контролира изготвянето на оперативна управленска информация - справки, месечни и годишни отчети и анализи

Изисквания към кандидата:
- Висше образование – техническо или икономическо
- Опит на ръководна позиция в производствено предприятие – минимум 3 години
- Опит при управлението на бюджети и хора
- Умения за стратегическо планиране и приоритизиране
- Отлични ръководни, организационни,комуникативни и презентационни умения
- Коректност, лояност и професионално отношение към работата

Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

гр.София, ИЗ Орион, ул. "3020" 34

Дата:

12.01.2018

Организация:

СТОРКО ЕООД