Работници, ферма за мляко,Швеция, Борихолм, остров Йоланд

Описание

Швеция, Борихолм, остров Йоланд
ферма за мляко

Изискване:
- комуникативен английски;
- опит за работа с животни;
- опит работа за млекопроизводство;
- готовност за физическа работа;
- добро здравословно състояние;
- опит със селскостопански машини и инструменти;
Изброените изисквания са препоръчителни, но не задължителни. Прави се обща оценка на CV-то и евентуални препоръки препоръки.

Задачи:
Доене на крави, хранене, грижа за телета.
Предлага се:
♦ Заплащане на час: 10 евро бруто
♦ Настаняване: Във фермата, в малка къща 25 кв.м., стая, напълно оборудвана кухня, Wi-Fi 24/7. Баня в съседна сграда, на 50 м. от малката къща.
♦ Местоположение: Най-близкият град със супермаркет и магазини е на 16 км.
♦ Период: Започване на 30 януари 2018 за период от 3 месеца. Възможно е удължаване на срока с още 3 месеца.
♦ Брой часове на седмица: от 50 до 60 часа (почива се 2 дни на всеки 2 седмици)
♦ Осигурено безплатно пътуване.
Фермерът желае животните да бъдат обслужвани с внимание и грижа. Търси се спокоен човек, с отношение към животните.
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

17.01.2018

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК