МАСТИЛАР

Хай Уей Джобс е компания, лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина. Ние предоставяме цялостни аутсорсинг решения в областта на Човешките ресурси – подбор на персонал, кратковременни и дългосрочни решения за набавяне на работна сила, професионални консултации във връзка с преструктуриране на бизнес процеси, кариерно развитие и промяна.

За наш клиент, една от най-добрите печатници за производство на гъвкави опаковки, извършваме подбор за позицията МАСТИЛАР

Задължения и отговорности:
- Подготвя мастила и производни
- Работи с мастиларна машина
- Отговаря за качественото изпълнение на работния процес
- ! Работата е на смени

Изисквания:
- Средно или средно техническо образование
- Готовност за дългосрочна работа
- Предимство опитът на подобна позиция

Работодателят предлага:
- Отлично възнаграждение и утвърдена система за бонуси и повишения
- Много добри физически условия на труд, пълни осигуровки
- Въвеждащо обучение и възможност за развитие

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография. Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!
Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Хай Уей Джобс ООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 1821.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Пловдив 4000, бул. 6ти Септември 152, ет. 2 офис 2-2Б

Дата:

17.01.2018

Организация:

SP AUDIT LTD
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за SP AUDIT LTD може да получите ТУК