Главен готвач- Пловдив

Описание

Главен готвач
От 2004 година насам “Изи Консулт” се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на “Изи Консулт” през годините. През последните години нашият екип се разрасна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент – един от реномираните хотели в региона, търсим да назначим опитен и мотивиран професионалист на позицията:

ГЛАВЕН ГОТВАЧ

На тази длъжност Вие ще отговаряте за качественото обслужване на гостите, както и за ефективното управление на персонала.

Вашите задължения ще бъдат:
Организиране и координиране на работните процеси;
Следене на наличности, изготвяне на заявки, контролиране и приемане на доставки;
Изготвяне на менюта;
Следене и прилагане на национални стандарти и вътрешнофирмени норми;
Осигуряване спазването на предвидения бюджет.

Идеалният кандидат притежава:
Релевантно образование и опит;
Отлични организационни и управленски способности;
Креативност, умение за работа в екип и решаване на проблеми;
Отлично познаване на всички норми и стандарти на РЗИ, БАБХ и системата за управление НАССР.

Нашият клиент предлага:
Работа в утвърден хотелски комплекс;
Атрактивно възнаграждение;
Фирмени обучения и възможност за професионално развитие;
Приятна работна среда;
Гъвкаво работно време.
Ако позицията представлява интерес за Вас, изпратете ни Вашата автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.02.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК