Оператор производство на козметика и тоалетни продукти, Югозападна Англия

Описание

Югозападна Англия
оператор производство на козметика и тоалетни продукти

Основни задължения;
• Доставя суровини точно и безопасно, като следва съответната документация и инструкции.
• Дава проби на суровини за научноизследователската и развойната дейност, както и при поискване.
• Проучва и разрешава проблеми със заявки.
• Записва материалите в работен дневник и подписва като удостоверява, че нивата на запасите от материали се поддържат и се въртят по всяко време.
• Изважда и изхвърля празните контейнери и боклука на съответните места.
• Следи за правилното прилагане и спазване на правилата за безопастност.
• Изпълнява задълженията съгласно инструкциите на ръководния екип.
Изисква се:
- Отличен говорим и писмен английски.
- Кандидати с опит в производство или склад.
- Физически здрави кандидати.
- Работата налага повдигане на тежки опаковки.
Предлага се:
- Заплащане: 7.95 лири на час при сутрешна смяна (от понеделник до петък)
9.14 лири на час при следобедна смяна (от понеделник до петък)
9.94 лири на час при нощна смяна (от неделя до четвъртък)
- Работно време - въртящи се смени на 3-седмичен цикъл – 14:00-22:00, 06:00-14:00, 22:00-06:00
- Помощ при намиране на квартира в района
- Дългосрочен договор
- Настаняване веднага.
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

19.01.2018

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК