Монтажник на изделия от дърво

Описание

За компанията
Флуидра Болканс АД е част от международната компания FLUIDRA, лидер в производството и дистрибуцията на оборудване за басейни, напояване и wellness центрове. Към момента FLUIDRA оперира в 42 страни, чрез 150 офис клона и производствени предприятия. Във връзка с постоянното си развитие ние търсим да назначим за нашата база в град Пловдив:

Нашите изисквания:

• Техническа грамотност
• Основно образование
• Опит в работата с машинно оборудване ще се счита за предимство

Вашите отговорности:

• Работа с дървообработващи машини
• Сглобяване на елементи от масив, плоскости
• Спазване изискванията за безопасност

Компанията предлага:

• Мотивиращо възнаграждение
• Въвеждащи и периодични обучения
• Дългосрочна перспектива и възможност за развитие
• Положителна работна среда, в която добрата работа не остава незабелязана

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Производство
Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

25.01.2018

Организация:

Флуидра

Детайли за организацията:

Повече информация за Флуидра може да получите ТУК