Машинен инженер в производство на медицинска апаратура, Ирландия

Описание

Ирландия
Машинен инженер в производство на медицинска апаратура с опит в работата с автоматизирани производствени линии с голям обем

ОПИСАНИЕ НА РАБОТАТА

Образование / Обучение / Опит:

∙ Машинен инженер, производствен инженеринг или подобна дисциплина.
∙ 3-6 годишен опит в производствена среда (опит в работата с автоматизирани производствени линии с голям обем е предимство).
- Опит в управлението на проекти.

Отговорности на длъжността:

∙ Проектиране, закупуване, монтаж и пускане в експлоатация на автоматизирани производствени линии.
∙ Охарактеризиране на процесите / оптимизация (DFMEA's, DOE's на PFMEA и т.н.).
- Управлява бюджетите на проектите, когато е необходимо контактува с изпълнители и клиенти.
∙ Подпомага техническото обучение на персонала.
∙ Други задължения, ако е необходимо.
∙ Командировки, когато е необходимо, във връзка с изкупуване на оборудването и обучение на администраторите на сайтове на продавачи и клиенти.

Умения :

∙ Способност за работа в екип.
-Умения за организация, комуникация и водене на презентации.
∙ Систематични умения за отстраняване на неизправности.
∙ Силно лидерство в разрешаването на техническите проблеми.
∙ Lean Six Sigma умения е предимство.
∙ Предлага иновативни решения на сложни технически проблеми.
∙ Добри умения за анализ на данните.
∙ Владеене на MS Office, MS Project.
∙ Опит с CAD е желателно.
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Машиностроене

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

25.01.2018

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК