МЕНИДЖЪР ПРОИЗВОДСТВО

За наш клиент,фирма с наложена търговска марка и производствен персонал над 120 работника,търсим МЕНИДЖЪР ПРОИЗВОДСТВО със следните изисквания

*Висше инженерно-техническо образование
*Релевантен опит в производствено предприятие-задължителен
*Компютърна грамотност обслужваща длъжността-MS Office
*Английски език-работно ниво на комуникация
*Опит в организирането на технологични процеси
*Изявени лидерски и ръководни качества придобити с опита
*Знания за изграждане и контрол на производствени екипи
*Умения за налагане на фирмени стандарти и спазване на ЗБУТ
*Желание за динамична работа в производствени условия
*Ориентираност към постигане на резултати и качество
*Аналитично мислене,лоялност и отговорно поведение
*Амбиция за професионално доказване и развитие

Длъжностните задължения включват
-Организира, ръководи и отговаря за изпълнението на работния процес
-Следи и контролира спазването на технологичните норми и стандарти
-Обезпечава ефективното използване на работна сила,суровини и материали
-Следи,планира и заявява количествата материали необходими за производството
-Участва в съставянето на годишните производствени планове на дружеството
-Решава възникнали въпроси по време на работа,в ресора за който отговаря
-Утвърждава документи и и изготвя мотивирани предложения към ръководството
-Изпълнява и други задължения описани в длъжностната характеристика

Работодателят предлага:
*Коректни трудово правни отношения
*Стабилна йерархична структура
*Професионална среда от специалисти
*Заетост-понеделник-петък,8.00 ч-16.30 ч.
*Отлична РЗ и условия на труд
*Работа в утвърдена фирма с традиции
*Възможност реализация и развитие

Необходими документи за кандидатстване-автобиография/с подробно описан трудов стаж/ и снимка.

М.Иванова-0886729786

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България№1719/10.04.14

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.Бургас ул.Пейо Яворов 22

Дата:

31.01.2018

Организация:

ЖАР-ММ ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за ЖАР-ММ ЕООД може да получите ТУК